HUN HOLDİNG

Sektörler

Diğer Sektörler

Gayrimenkul Yatırımları

Koray Holding, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ağırlıklı şehir merkezinde değerli ofis, ticari alan, eğitim binaları ve arsa yatırımları yapmaktadır.

Levent Ofis Alanı - Koray Holding, İstanbul Levent’te 4,000 m² ofis alanına sahiptir.

Kavacık Ofis Binası – Kavacık’ta 2,530 m² kullanılabilir alana sahip işyeri binası portföye dahil edilmiştir.

Kemerburgaz Okul Binası – Kemerburgaz’da 6,591 m² kullanılabilir alana sahip okul binamız mevcuttur.

Göktürk Anaokulu Binası – Göktürk’te yaklaşık 1,000 m² kullanılabilir alana sahip anaokulu binası bir diğer gayrimenkul yatırımıdır.

Çekmeköy Anaokulu Binası – Çekmeköy’de 470 m² kullanılabilir alana sahip anaokulu binası bir diğer gayrimenkul yatırımıdır.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde arsa ve arazi portföyüne sahiptir.

Yurt İşletmeciliği – Astra Yapı

Astra Akademik Yerleşkeler Yatırım Şirketi; Kurucu ortaklar Kaya Barutçuoğlu ve Ahmet Faralyali tarafından Üniyurt marka ismiyle, 2010 yılında itibaren Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerine hizmet vermek üzere kurulmuştur.

ASTRA Yapı ve İşletmeciliği San. ve Tic. A.Ş; Türkiye’de, “Akademik Yerleşkeler” inşa eden ve işleten en büyük yatırımcılarından birisidir. T.C. Milli eğitim Bakanlığı’na ve mevzuatlarına göre kurulan ve işletilen Üniyurt markası huzur, güven, kalite ve başarıyı hedefleyen öğrencilerimizin buluşma, kaynaşma ve paylaşma noktası olmayı amaçlamaktadır.

Genç ve dinamik kadrosu ile yurdumuz gençleri ailelerinden bize kutsal birer emanet olarak görmektedir. Gençlerin öğrenim başarılarının yanı sıra sosyal alanda kendini ifade edebilen, kendisi ve çevresiyle barışık, pozitif düşünce yapısıyla olaylara bakabilen, vatana ve millete faydalı bireyler olmasını sağlama azim ve kararlığındadır. Bu anlamda öğrencilerimize yüksek kalitede hizmetin yanında sosyal ve kültürel alanlarda düzenlenecek etkinliklerimizle onların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak açık hedefimizdir.

Ayrıca gençlerimizi kariyer servisi hizmetlerimizle, bünyemizdeki şirketlerin staj ve iş imkanlarıyla geleceğe hazırlamak en büyük idealimizdir. Hayatınızın en güzel yıllarını paylaşmak için bizler hazırız ve sizleri doğru adrese bekliyoruz.

Üniyurt bugün Afyon, Sakarya, İzmir ve Zonguldak olmak üzere toplam 4 lokasyonda 6.000 öğrenciye hizmet vermektedir.

Tarım: Agrolive Farm

Ana faaliyet konusu tarım olan Agrolive, tarım arazisi içerisinde farklı cinslere dağılmış olarak zeytin, üzüm, kayısı, badem ve ceviz üretimi yapmaktadır. Agrolive tarım 120 hektar arazi üzerinde zeytin, üzüm ve kayısı hasadı ile yararlı tarım yapmaktadır.

Kültür Balıkçılığı: Uğurlu Balık

Uğurlu Balık, Didim ve Muğla Kazıklı koyunda, sahip olduğu balıkçılık mirası ile, su ürünleri yetiştiriciliği ve üretimine yelken açtı. İlk olarak 1986 yılında Kopuzmar ailesi tarafından kurulan Uğurlu Balık, yıllar içinde kapasitesini artırdı ve bünyesine işleme tesisleri ekleyerek entegre bir tedarik ortağı oldu.

Uğurlu Balık’ın merkezi İzmir’de, tesisleri ise Aydın ve Muğla şehirlerindedir. Ege Denizi’nin 2 farklı lokasyonundaki balık kafesleri ile, Uğurlu Balık 7,200 ton üretim ve 25,000 ton yem değirmeni kapasitesi ile daha fazla büyümeye yönelik yatırımlarına devam etmeyi planlamaktadır. Uğurlu Balık, dikey entegre üretim ve satışın bütün aşamalarını bünyesinde barındırmaktadır. Kuluçkahane, denizde çiftlikler, balık işleme tesisi, yem fabrikası, pazarlama faaliyetleri mevcuttur.